Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Máme nový web!

U nás, v agentúre OK media, chceme ísť novým trendom vždy naproti. Preto sme sa po rokoch rozhodli, že si pre Vás pripravíme vynovenú prezentáciu našej vlastnej firmy. A že sme sa s ňou teda vyhrali…

Okrem najrôznejších animácií, zlepšenia rýchlosti načítania a zlepšenia SEO, sme pridali tiež funkčné vychytávky. Najväčšou je prepínanie svetlého a tmavého režimu webu. S našou stránkou sa Vám už nestane, že by ste si pri večernom prehliadaní na PC ničili oči. Jednoducho prepnete na nočný režim.

Ku všetkým službám sme taktiež pridali najbežnejšie cenové hladiny. S nami už sa Vám nestane, že by Vás prekvapila cena projektu. Samozrejme, uvádzané ceny sa prispôsobením zadania zmenia, a tak sú to len najnižšie ceny, ale aj tak je vždy lepšie vedieť, koľko nás bude daný projekt aspoň minimálne.

Používateľsky sme tiež prispôsobili dopytový formulár. Vďaka tomu nám sami môžete o projekte povedať čo si myslíte, že by sme potrebovali vedieť, no a keď budeme potrebovať niečo doplniť, jednoducho sa opýtame. Ideálne samozrejme ale je, keď nám projekt vždy priblížite čo najlepšie a najpodrobnejšie, poprípade nám môžete zavolať, či sa s nami stretnúť.

Chcete aj Vy podobne úžasný web, ako sme pripravili pre nás? Neváhajte skontrolovať našu vynovenú sekciu programátorských služieb. Radi Vám pomôžeme stať sa jednotkou vo Vašom biznise.

Author avatar
admin
https://okmedia.sk

Post a comment