Naša dielňa.

Webstránka

V súčasnej dobe trh poskytuje v každej oblasti podnikania konkurenciu. Nenájdeme ani jeden segment kde by sa jednalo o monopol. Potencionálny spotrebiteľ sa rozhoduje na základe rôznych aspektov, u ktorého dodávateľa nakúpi alebo si objedná službu. Na vašej prevádzke môže klienta usmerniť alebo obslúžiť odborný personál, ktorý je zaškolený na profesionálne odprezentovanie vašich produktov a služieb. Návštevníka stránky je potrebné zaujať jej vizualizáciou, obsahovým naplnením, prehľadnosťou a informáciami. V takom prípade sa vás rozhodne kontaktovať.

E-shop

Rozhodli ste sa začať obchodovať vo svete internetu? Hľadáte up grade svojho zastaralého systému, zvažujete zriadenie ďalšej virtuálnej prevádzky alebo prenášate vašu kamennú prevádzku do sveta internetu? Dovoľte, aby sme vám ponúkli  sofistikované riešenia pre obchodovanie v tomto prostredí. V našej ponuke nájdete možnosť prenájmu, nákupu riešenia vytvoreného vám na mieru, podľa vašich individuálnych požiadaviek. To všetko v aktuálnych dizajnérskych trendoch s maximálnou technickou podporou najnovších nástrojov online obchodu potrebných pre riadenie úspešného biznisu.

Blog

Firmy, organizácie, hľadáte vhodný komunikačný nástroj na marketingové účely pri tvorbe PR článkov, informovaní o dianí v spoločnosti, prezentácií produktov, služieb, súťažiach či iných aktualitách? Blog vám to umožňuje prostredníctvom článkov, ktoré sami vkladáte. Vaši čitatelia nane môžu reagovať prostredníctvom komentárov, pokiaľ budete mať záujem zostane vám samozrejme možnosť filtrovania nevhodných komentov. Tento druh marketingu vytvára a upevňuje už existujúce vzťahy medzi vašim brandom a čitateľmi. Blog je možné umiestniť do vašej exisujúcej www stránky či e-shopu. Zároveň je to jeden z prvkov SEO optimalizácií, ktorý vás bude posúvať v hodnotení v prehliadačoch, ako je GOOGLE, BING atď.

Portál

Väčšina obcí má v dnešnej dobe portál, ale ako všetko, tak aj portál je produkt podliehajúci zubu času, nevybledne, nezačne vŕzgať ani nedochádza k mechanickému opotrebovaniu, či inej nefunkčnosti. Evolúcia je však prirodzenou súčasťou aj vo svete internetu. Možnosti z pohľadu funkčnosti portálov, správcovstva administrátorom, stránky či dizajnérske trendy, ako aj gramotnosť a potreby návštevníkov portálov sa neustále vyvíjajú. Naše riešene ponúka všetky aspekty potrebné na plnohodnotné uspokojenie potrieb návštevníkov. Priamym následkom je nielen častejšia návštevnosť občanov, čím sa zvýši vaša hodnota komunikácií smerom k nim. Vyššia návštevnosť znamená väčšiu atraktívnosť pre sponzorov z pohľadu propagácií, zviditeľnenia sa na takejto stránke mesta alebo obce. Veríme, že radi využijete možnosť vyskúšať si naše riešenie.

Osobný profil

Ste náročný užívateľ internetu? Máte potrebu sa zviditeľniť prostredníctvom najnovších a funkčných trendov? Imidž alebo extravagancia je vám vlastná? S nami sa vaša predstava o vlastnom osobnom profile stane skutočnosťou s vysokou prezentačnou hodnotou. Môže obsahovať profesný profil, charakteristiku vašej osobnosti, obdobia vášho života, prezentovať vaše názory a iné pre vás dôležité údaje. Taktiež môže obsahovať heslom chránenú sekciu, v ktorej môžete mať uložené na serveri scan dôležitých dokumentov (občianske a vodičské preukazy, pasy, rodné listy, technické preukazy, profesné životopisy, zmluvy a iné dokumenty), ku ktorých kópiám sa budete možno potrebovať dostať kdekoľvek na svete, či už v životnej situácii smerujúcej k úspechu alebo budete v tiesni. Stačí vám mať prístup k internetu a všetko môžete mať pod kontrolou v priebehu okamihu.

Zaujímavé, však?

Zistite viac.