O

2007

sme založili spoločnosť FUTURE LED, s.r.o. a zamerali sme sa na tvorbu profesionálneho komunikačného nástroja pre zadávateľov reklamy zajtrajška tak, aby mohli používať najnovšie nástroje pre outdoorový reklamný trh už dnes, prostredníctvom veľkoplošných LED obrazoviek.

 

2008

sme uviedli do prevádzky veľkoplošnú LED obrazovku v Banskej Bystrici. Na základe požiadaviek našich klientov sme rozšírili naše služby o kompletné riešenia v oblasti audio, video, grafiky a tvorby mediálnych plánov.

 

2009

sme v spolupráci s našimi obchodnými partnermi posunuli hranice regionálneho reklamného média pre outdoorový trh a stali sme sa spoluzakladajúcim členom 1. celoslovenskej siete LED obrazoviek BIGFISH media, s.r.o..

 

2010

sme zmenili corporate identity a naše obchodné meno na OK media, s.r.o. . Touto zmenou neposúvame našu prioritu prevádzkovať LED obrazovky na  outdorovom trhu, ale chceme zdôrazniť, že naša spoločnosť poskytuje kompletné riešenia v oblasti reklamy.

 

2011

sme rozšírili svoje portfólio o vývoj redakčného systému. K vývoju CMS sme pridružili výrobu internetového obchodu, virtuálnych galérií a online aplikácií. Vstúpili sme tak na virtuálny trh a zaradili sa medzi popredné spoločnosti, ponúkajúce progresívne a flexibilné riešenia v oblasti aplikácie internetových stratégií.

 

2012

sme do našej ponuky služieb pridali video a fotografické služby. Vysoký potenciál špičkovej profesionálnej foto, video techniky a unikátnej tlače do formátu A3+. Služby sme sprístupnili ľudom prostredníctvom dcérskeho projektu mojefotovideo.sk.

 

2013

sme urobili všetky potrebné kroky pre inštaláciu – spustenie novej LED obrazovky vo Zvolene.  Do nášho portfólia služieb sme pridali aj predaj LED obrazoviek.

 

2014

sme do našej regionálnej siete pridali aj LED obrazovku v Žiari nad Hronom. Tento komunikačný trojuholník bude patriť k najefektívnejším oblastným marketinovým nástrojom. Obohatili sme taktiež aj naše portfólio služieb o predaj LED obrazoviek prostredníctvom dcérskeho projektu ledbigboard.sk

 

2015

sme urobili krok vpred v oblasti technológií a techniky. Zakúpená technika dronov a akčných kamier s technológiami 4K UHD nám dovolí ďalší posun v našej oblasti.

 

2016

sme sa presunuli do väčšieho priestoru vo Zvolene o rozlohe viac ako 200m2, vrátane nového ateliéru, 4K kamier a desktopov, ktoré nám umožnia posunúť sa o krok vpred.

 

2017

sme urobili všetky potrebné kroky pre inštaláciu – spustenie novej LED obrazovky v Banskej Bystrici

 

2018