Cookie Consent by Free Privacy Policy website

O nás

Firma OK media je fullservisová reklamná agentúra situovaná v srdci Slovenska – v meste Zvolen. Na marketingovom trhu sa pohybujeme už viac ako 15 rokov a našimi rukami prešli stovky projektov.

Naša cesta k jednotke na trhu v regióne sa začala v roku 2007, kedy sme ešte ako spoločnosť FUTURE LED začali poskytovať mediálny priestor a v roku 2008 sme umiestnili jednu z prvých veľkoplošných LED obrazoviek v Banskej Bystrici. 

V roku 2010 sme však zmenili identitu na OK media, pretože sme začali poskytovať všetky potrebné služby v oblasti marketingu, ktoré si dlhodobo pýtali klienti. 

V nasledujúcich rokoch sme vykonávali všetky kroky potrebné k rozšíreniu siete reklamných LED obrazoviek. 

V roku 2016 sme sa vo Zvolene presťahovali do väčších a reprezentatívnejších priestorov a rozšírili náš tým o odborníkov na ďalšie oblasti marketingu. 

Po dobu nasledujúcich rokov sme sa rozhodli predovšetkým zbierať cenné skúsenosti, kedy sme vypracovali stovky projektov pre klientov na regionálnej úrovni, ale aj pre firmy s celoštátnou pôsobnosťou, či nadnárodné organizácie.

V roku 2021 to už bude pekne dlhá doba, odkedy sme sa prvýkrát pustili do profesionálneho poskytovania služieb. Máme za sebou množstvo skúseností, dva ďalšie projekty, a tak sme sa rozhodli oživiť aj dizajn našej prezentácie.

Zaujali sme aj Vás? Začnite s nami spolupracovať – sľubujeme, že s našimi bude Váš biznis OK.

0+
Zamestnancov a spolupracovníkov
0+
Rokov skúseností
0+
Realizovaných projektov

Vyberte si aj Vy z našich služieb