Naša dielňa.

4K  VIDEO

Nechcete zaostávať voči Vašej konkurencii a byť vopred? S novými technológiami je možné zväčšniť Vaše okamihy ešte v lepšej kvalite – 4K UHD. V televízií a médiách je 4K UHD štandardom, ktorý dopomôže k lepšej reprezentácií a najvyššej kvalite.

4K UHD je nasledovníkom Full HD, ktorý ponúka až o 4-krát väčšiu hustotu pixelov ako u jeho predchodcu. To v realite predstavuje krajší, kvalitnejší, lepší a ostrejší obraz.

Foto

Hľadáte riešenie pre vytvorenie vhodnej fotografie produktov, portréty, architektúry, krajiny, športové určené pre web, tlač alebo iný firemný materiál?
Má vaša spoločnosť významné jubileum, oslavu koncoročnú oslavu či inú udalosť?

Využite náš ateliér v kombinácii s profesionálnou technikou, umožňujúcou nám vytvoriť  unikátne riešenie aj priamo u vás na prevádzke, alebo exteriéry vrátane leteckých záberov.

Tlač fotografií

Fotografia – v dnešnej dobe je možné fotografie tlačiť u rôznych prevádzkovateľov tohto druhu služieb. Pokiaľ sa zameriavate na tlač fotografií fotených kompaktom či poloprofesionálnou technikou, masovým spôsobom zameraným na štandardnú kvalitu a nízku cenu tlače. Nie sme pre vás vhodným riešením. Pre nás je fotografia ponímaná, ako umelecké dielo, vytvárané pomocou profesionálnej techniky. Pri zriaďovaní tlačiarne fotografií sme sa zamerali na profesionálne riešenie. Tlačiareň je s  revolučným systémom 12 atramentov, umožňujúcim zažiť profesionálnu kvalitu obrázkov. Neprekonateľné farebné, ale aj čiernobiele výtlačky, ktoré ponúkajú krásne, dokonalé detaily a jemné stupňovanie odtieňov. Vďaka tomuto je  kvalita tlače natoľko realistická, že obrázok takmer vyskočí zo stránky. Čerešničkou je rozlíšenie tlače až do 4800 x 2400 dpi  s možnosťou tlačiť na formáty A3+, A3, A4, A5, B4, B5, Letter, Legal, 25 x 30 cm (10 x 12″), 20 x 25 cm (8 x 10″), 13 x 18 cm, 10 x 15 cm  a CD/DVD.

Zaujímavé, však?

Zistite viac.