LED obrazovky.

Predaj.

Vonkajšie LED obrazovky sú určené do exteriérov, ale je ich možné prípadne použiť aj v interiéry. Pixel je vyrábaný od P10 kde číslo označuje odporúčanú minimálnu pozorovaciu vzdialenosť. V ponuke pre outdoor máme SMD – P6,4, P8, P10 R1G1B1 – P10, P12, P14, P16, P20, P22, P25 a 2R1G1B – P32.

Novinkou v tejto kategórii sú LED reklamné pútače tvorené 1R1G1B a IP65. Pixel je P6, P6,4 a P7,6. Rozmer je 2304 × 1584 alebo 2438 × 1585 záleží od konkrétneho modelu. Môžu byť aj ozvučené je ich možné ovládať gestami.

Vnútorné LED obrazovky sú určené výlučne do interiéru a nieje ju možné v žiadnom prípade použiť v exteriéri. Pixel je vyrábaný od P2 kde číslo označuje odporúčanú minimálnu vzdialenosť. V ponuke pre indoor máme SMD – P2, P2,5, P3, P4, P4,5, P6 a P9. Pixel je vyrábaný od P10 kde číslo označuje odporúčanú minimálnu vzdialenosť.

Do tejto kategórii patria aj stropné a podlahové LED obrazovky. Pri stropnej inštalácii je rozdiel v spôsobe uchytenia a sú ľahšie než bežné indoorové riešenia. Podlahové inštalácie majú priesvitnú ochranu na strane LED diód po, ktorej je možné chodiť aj autom. Je vodovzdorná a udržiava sa ako klasická podlaha.

Neodmysliteľnou súčasťou tejto sekcii sú LED TV. Nejedná sa o klasické technológie aké poznáte s elektro domov. Kde sa jedná iba o podsvietenie LCD s LED diódami. V tomto prípade sa jedná o vytváranie obrazu SMD technológiou P2, P2,5 a P3 s uhlopriečkou nad 370 cm.

Odľahčené LED obrazovky sú určené pre exteriérové, ale aj interiérové využitie. Vyrábané sú s pixelom SMD – P10,5 a 1R1G1B – P20 a P25 Do tejto kategórii odľahčených LED obrazoviek patrí aj ohybná exteriérová stena, ktorú je možné ohnúť do kruhového tvaru a vyrába sa ako 1R1G1B – P32. V tejto kategórii sú aj LED obrazovky určené na pozorovanie s veľmi veľkých vzdialeností, ktoré majú pixel P 25(horizontálne)/50(vertikálne) a P50 ostatné hodnoty majú ako bežné outdoorové modely. Veľkou výhodou je váha, ktorá sa pohybuje na hodnotách od 15 do 30 kg/ m2, klasické modely majú váhu cca 55 kg/m2. Najväčšou výhodou je však fakt, že moduly sú vyrábané na štýl závesu či sieťky. Čo má hneď v sebe dve výhody: 1 pri inštalácii na stĺp nepotrebujete tak masívnu nosnú konštrukciu keďže vietor sa nemá do akej plochy oprieť, ale iba cez LED obrazovku pretečie. 2 výhoda je pri umiestňovaní na budovy je možné obrazovku umiestniť aj na presklenné časti kde sa vyžaduje priehľadnosť. Cez obrazovku je s vnútornej strany vidieť do vonka, ale naopak už to možné nieje za predpokladu, že je LED obrazovka v prevádzke. Pixel je vyrábaný od P10 kde číslo označuje odporúčanú minimálnu vzdialenosť.

Prenosné LED obrazovky sa vyrábajú pre exteriér alebo interiér. Pixel je vyrábaný od P2 kde číslo označuje odporúčanú minimálnu vzdialenosť. V ponuke pre indoor máme SMD – P2, P2,5, P3, P4, P4,5, P6 a P9. Pixel je vyrábaný pri exteriérových od P10 a interiérových od P2 kde číslo označuje odporúčanú minimálnu vzdialenosť. Montujú sa jednoduchým systémom na hliníkové nosné konštrukcie a veľakrát sa používajú v kombinácii s ozvučením, či na prenos živých vstupov s rôznych podujatí.

Športové LED obrazovky patria do kategórii prenosných LED obrazoviek akurát s tým rozdielom, že majú prednú stranu odolnú proti nárazom. Je ich možné inštalovať na existujúci mantinel, alebo s nich vytvoriť mantinel jednoduchým vysunutím zadnej nožičky, ktorou sa v takom prípade určuje aj sklon LED mantinelu. V ponuke máme P10 a P20.