eMarketing.

SEO audit

Neodmysliteľný krok pre úspešný eMarketing je nielen kvalitná vizualizácia, ide o bezchybné nastavenie procesov, ktoré nie je možné ľudským okom vidieť, ale sú neodmysliteľnou súčasťou plne funkčného webového portálu. Ponúkame vám možnosť nechať si urobiť analýzu vašej web stránky a zistiť, ako ju vidia vyhľadávače (GOOGLE, ZOZNAM, BING, CHROM, EXPLORER atď). Prípadné vzniknuté chyby pri kódovaní alebo spravovaním administrátorom vášho webového portálu sú pri SEO audite zdokumentované do SEO reportu .  Na základe tohoto je možné vykonať nápravu a tieto chyby odstrániť.

SEO

Denne sa na internete uskutočnia milióny vyhľadávaní rôznych produktov, služieb atď. Nie je náhoda, že niektoré stránky sa zobrazujú v popredí a o niektorých ani nevieme, že existujú. Marketing v prostredí internetu postavený na SEO optimalizácii patrí medzi najefektívnejšie nástroje dnešnej doby. SEO ( Search Engine Optimization ) – optimalizácia pre vyhľadávače pracuje na princípe linkbuilding, linkbaiting, social media marketing, virálny marketing, on-line PR v kombinácii so sémantickým kódovaním webu, ON PAGE a OFF PAGE faktormi.

Sociálny marketing

Základným kameňom je komunita ľudí obľubujúcich sociálne siete; Slovenskí užívateľia preferujú najmä Facebook, Pokec, MySpace, Twitter, LinkedIn, Google Buzz, YouTubeFlickr a Wikipedia. Tieto sociálne siete umožňujú jednoduchú komunikáciu, zdielať textové, foto, video obsahy atď. Na klasických www stránkach to nie je možné. Každým dňom narastá počet užívateľov sociálnych sietí, čím rastie aj hodnota tohto komunikačného – reklamného nástroja s pomerne presným sociodemografickým zásahom na cieľovú skupinu.

Copywriting

Úspešný marketing akéhokoľvek druhu je postavený na kvalitnej vizuálnej prezentácii a sile slova. Preto je potrebné aby texty, ktoré vypĺňajú obsahovo weby, produktové popisy, katalógy, letáky, banery atď boli písane verbálne zdatným textárom s kreatívnym vnímaním. Ľahká zrozumiteľnosť, odovzdanie potrebnných informácií,  pútavosť je kĺúčom k úspechu. Jedine týmto sa dá docieliť nielen  pozornosť potencionálneho zákazníka, ale je to priama podpora predaja vašich produktov a služieb. Pokiaľ sa obrátite na nás analyzujeme váš segment a vytvoríme pre vás trendové riešenia. Pokiaľ ste sa dostali až sem, vyššie uvedený text Copywritera splnil svoj cieľ zaujal vás. Táto informácia zostane vo vašom povedomí navždy. Bude len otázka času kedy siahnete po profesionálnom riešení. Sme radi že sme vám pomohli prečítaním tohto článku urobiť prvý krok k vášmu budúcemu úspechu.

Zaujímavé, však?

Zistite viac.